Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

 • CARE+

  CARE<sup>+</sup>Balíček DAF MultiSupport Care+ pečuje o komplexní preventivní údržbu za smluvený měsíční poplatek. S balíčkem DAF MultiSupport Care+ vám servisní dealer DAF poskytuje daleko více než jen údržbu. Díky svým rozsáhlým znalostem a zkušenostem mechanici společnosti DAF přesně vědí, na co je třeba dávat pozor, čímž lze předejít možným závadám v budoucnosti a nákladným prostojům. Balíček DAF MultiSupport Care+ udržuje vaše nákladní vozidlo ve špičkovém stavu.


  Další informace
 • XTRA CARE

  XTRA CAREBalíček DAF MultiSupport Xtra Care poskytuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy hnací soustavy vozidla. Za malý poplatek navíc nemáte zajištěnu pouze vysoce kvalitní preventivní údržbu. Balíček DAF MultiSupport Xtra Care také přebírá finanční riziko selhání hnací soustavy. Během smlouvy máte jistotu pravidelné údržby, vysoce kvalitních oprav a maximální dostupnosti vozidla.


  Další informace
 • FLEX CARE

  FLEX CAREBalíček DAF MultiSupport Flex Care poskytuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy pro celé vozidlo, včetně oprav souvisejících s opotřebením. Tento kompletní balíček pro opravy a údržbu zahrnuje také nezbytné opravy související s opotřebením a mezinárodní servis pro nákladní vozidla s flexibilním výběrem z více možností, jako jsou zákonem předepsané prohlídky, doplňování oleje a výměna žárovek a pojistek. Balíček DAF MultiSupport Flex Care se stará o to, aby bylo vaše vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nabízí flexibilní a všestranné řešení pro téměř všechny související servisní součásti vašeho vozidla.


  Další informace
 • FULL CARE

  FULL CAREKompletní balíček, který vám umožní soustředit se na vaši hlavní obchodní činnost.Balíček DAF MultiSupport Full Care poskytuje komplexní preventivní údržbu, nezbytné opravy celého vozidla, včetně oprav při opotřebení, asistenčních služeb při poruše, zákonných kontrol a dalších produktů.Balíček Full Care nabízí maximální zaměření organizace DAF, které minimalizuje neplánované prostoje. Balíček DAF MultiSupport Full Care obsahuje mnohem více než jen opravy a údržbu. Zahrnuje všestranná servisní řešení pro související součásti vozidla, od výměny olejového filtru po monitoring vozidla a kontrolu nákladů. Nejkompletnější balíček, který vám umožní plně se soustředit na své hlavní podnikání.


  Další informace