Originální díly PACCAR

Úplný sortiment dílů k motorům PACCAR. Tyto díly jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy, které se vztahují na motory PACCAR.

Možná jste si všimli, že motor Vašeho vozidla DAF je označen názvem PACCAR. Také součásti motoru jsou vyrobeny společností PACCAR. Až dosud byly dodávány pouze v balení originálních dílů DAF. To se však změnilo. Všechny originální náhradní díly pro motory PACCAR se od nynějška nazývají „Originální díly PACCAR“. Díly samotné se nijak nezměnily. Budete nadále dostávat náhradní díly stejné kvality, na kterou jste zvyklí. Takže až od této chvíle uvidíte nový náhradní díl v modrém balení s logem „PACCAR Genuine Parts“. Budete vědět, že jste v dobrých rukou.

Výkon

Výsledkem kombinace originálních dílů PACCAR a špičkové technologie, prvotřídních materiálů a důkladné integrace funkcí je vysoká spolehlivost a dlouhá životnost vašeho motoru PACCAR. Originální díly PACCAR tudíž zvyšují výkon vašeho motoru.

Účinnost

Používání originálních dílů PACCAR také přispívá k ekonomické spotřebě paliva. Technologie vstřikování paliva SMART se používá k zajištění vysokých tlaků vstřikování s přesným načasováním vstřiků a vícebodovým vstřikováním. Výsledkem je optimální proces spalování s vynikající účinností paliva.

Životní prostředí.

Motory PACCAR používají technologii SCR, která zajišťuje soulad s předpisy o emisích výfukových plynů Euro 4 nebo Euro 5. Mějte na paměti, že originální díly PACCAR jsou v souladu s ještě přísnějšími normami pro ochranu životního prostředí.