Služby

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Společnost DAF proto nabízí kompletní řešení pro přepravu.

 • Oprava přívěsů a návěsů

  Oprava přívěsů a návěsůProvádíme pozáruční servis návěsů a přívěsů všech značek.


  Další informace
 • Ověřování tachografů (AMS)

  Ověřování tachografů (AMS)Naše autorizované metrologické středisko (AMS) pro servis a ověřování tachografů s úřední značkou CZ K a evidenčním číslem 144 ověřuje analogové a digitální tachografy značky VDO včetně digitálních tachografů II. generace - Kienzle a Continental (Siemens).


  Další informace
 • Geometrie

  GeometrieNaše pracoviště je vybaveno moderním laserovým měření geometrie, náprav a rámů JOSAM Laser AM. Pro nákladní vozidla s podélníkem.


  Další informace
 • Montáž GPS

  Montáž GPSVe spolupráci s firmou KomTeS Chrudim, s.r.o. provádíme instalace mobilních jednotek do vozidel značky DAF a dalších.


  Další informace
 • Čištění a doplnění klimatizací

  Čištění a doplnění klimatizacíZákazníkům nabízíme údržbu systému klimatizací u vozidel bez rozdílu tovární značky. Klimatizace v automobilech zvyšuje komfort při cestování, ale v případě zanedbání základního servisu je zároveň jedním z nebezpečných faktorů ovlivňujících zdraví posádky.


  Další informace
 • Parkování v areálu

  Parkování v areáluBojíte se o své vozidlo? Nemůžete zaparkovat? Máte nakládku/vykládku zboží až druhý den? Nabízíme možnost parkování nákladních vozidel a autobusů.


  Další informace
 • Opravy nezávislých topení

  Opravy nezávislých topeníNěkteré typy nezávislých topení nabízí možnost předehřevu samotného motoru, využívají zbytkové teplo motoru a rozvodového systému ventilace. Obrovskou výhodou je možnost naprogramování spuštění topení na Vámi zvolenou hodinu. V kamionech bývají nejčastěji použity dva systémy teplovodní a teplovzdušné.


  Další informace
 • Opravy převodových skříní ZF

  Opravy převodových skříní ZFPotkala Vás porucha automatické nebo poloautomatické převodovky? Převodovka neřadí správně?  Náš servis Vám nabízí řešení. Provádíme opravy všech běžných typů převodovek koncernu ZF (mechanických synchronizovaných, planetových a automatických převodovek).


  Další informace
 • Obnova VIN

  Obnova VINVzhledem k novému postupu na stanicích technické kontroly, kde se důsledně kontrolují identifikační znaky vozidla (správnost a čitelnost VIN na rámu a typového štítku vozidla), je třeba u některých vozidel provést identifikaci a ztotožnění.


  Další informace
 • Nabíjecí stanice pro elektrická vozidla

  Nabíjecí stanice pro elektrická vozidla„Použití plně elektrických vozidel vyžaduje specifický způsob plánování a provozu,“ říká Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje společnosti DAF Trucks. „Společnost DAF svým zákazníkům tento přechod maximálně usnadňuje. Vždy poradíme, jak zajistit, aby elektrické vozidlo přinášelo nejvyšší návratnost investic v každodenním provozu. Od dnešního dne rovněž nabízíme svým zákazníkům nabíjecí zařízení špičkové kvality, které jim zajistí optimální integraci nákladního vozidla a nabíjecí stanice.“


  Další informace