Modelová řada

Objevte nákladní vozidla DAF. Společnost DAF zná Váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro Vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.

 • Modely XF, XG a XG⁺

  Modely XF, XG a XG⁺Objevte novou generaci vozidel DAF XF, XG a XG⁺. Nový standard efektivity, bezpečnosti a pohodlí pro řidiče: 'International Truck of the Year 2022'.


  Další informace
 • Nová generace DAF XD

  Nová generace DAF XDSpolečnost DAF otevírá budoucnost v oblasti distribuci s novým modelem XD. Představuje odvážný standard pro tento segment, který se vyznačuje novými zajímavými a skutečně odlišnými vlastnostmi.


  Další informace
 • Nové DAF XFC a XDC

  Nové DAF XFC a XDCOptimalizováno pro nejlepší výkon v terénu. S cílem optimálně splnit specifické požadavky provozovatelů ve stavebnictví jsou vozidla DAF XDC a XFC pro speciální a stavební aplikace k dispozici s jednoduchým nebo dvojitým pohonem a jsou navržena pro nejnáročnější práce v drsných podmínkách. Vozidla XDC nové generace s motorem PACCAR MX-11 o zdvihovém objemu 10,8 litru a XFC s motorem PACCAR MX-11 o zdvihovém objemu 10,8 litru a PACCAR MX-13 o zdvihovém objemu 12,9 litru nabízejí vysoké užitečné zatížení díky nízké pohotovostní hmotnosti. Robustní nákladní vozidla nabízejí velký nájezdový úhel a vysokou světlou výšku. Vyznačují se jedinečným vnějším designem s robustním nárazníkem a mřížkou a ocelovou ochrannou deskou chladiče. Automatizovaná převodovka TraXon je k dispozici s vyhrazeným softwarovým nastavením, které podporuje vynikající jízdní vlastnosti na silnici i v terénu.


  Další informace
 • DAF XD, XF a LF Electric

  DAF XD, XF a LF ElectricModely DAF XD a XF nové generace lze vybavit plně elektrickou hnací soustavou PACCAR, která vám umožní splnit nové předpisy a přispět ke zdravějším městům. Elektrické hnací soustavy PACCAR byly plně testovány a nabízejí efektivní systémy nabíjení, robustní elektromotory a velký dojezd. Díky tomuto flexibilnímu a vysoce výkonnému řešení můžete nasadit akumulátorové elektrické vozidlo v distribučních a komunálních aplikacích ve venkovských oblastech.


  Další informace
 • Modely Euro 6 - DAF XF, CF a LF

  Modely Euro 6 - DAF XF, CF a LFObjevte nákladní vozidla DAF. Společnost DAF zná váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.


  Další informace
 • Rozšířená realita

  Rozšířená realitaObjevujte nové generace vozidel DAF. Více na videu YouTube nebo na aplikaci, kterou si snadno stáhnete do svého mobilu.


  Další informace
 • DAF Truck konfigurátor

  DAF Truck konfigurátorEfektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.


  Další informace
 • Specifikační listy

  Specifikační listySpecifikační listy se mohou v různých zemích lišit. Konkrétní informace o produktech dostupných ve vaší zemi, vám poskytne lokální zastoupení společnosti DAF nebo autorizovaní dealeři DAF.


  Další informace