Modelová řada

Objevte nákladní vozidla DAF. Společnost DAF zná Váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro Vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.

 • Nová generace modelů XF, XG a XG⁺

  Nová generace modelů XF, XG a XG⁺Objevte novou generaci vozidel DAF XF, XG a XG⁺. Nový standard efektivity, bezpečnosti a pohodlí pro řidiče: 'International Truck of the Year 2022'.


  Další informace
 • Modely Euro 6 - DAF XF, CF a LF

  Modely Euro 6 - DAF XF, CF a LFObjevte nákladní vozidla DAF. Společnost DAF zná váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.


  Další informace
 • Alternativní paliva a hnací soustavy

  Alternativní paliva a hnací soustavyCelosvětové emise CO2 a lokální kvalita vzduchu – to jsou problémy, jejichž důsledky pociťuje každý z nás. Včetně společnosti DAF. Z toho důvodu vyvíjíme a testujeme nové i stávající technologie na silnicích, abychom dosáhli ještě ekologičtější silniční přepravy s vyšší mírou udržitelnosti. Jedna věc je jistá: každá přepravní aplikace vyžaduje vlastní přístup.


  Další informace