Modelová řada

Objevte nákladní vozidla DAF. Společnost DAF zná Váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro Vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.

 • DAF XF, XG a XG⁺ nové generace

  DAF XF, XG a XG⁺ nové generaceObjevte novou generaci vozidel DAF XF, XG a XG⁺. Nový standard efektivity, bezpečnosti a pohodlí pro řidiče: 'International Truck of the Year 2022'.


  Další informace
 • DAF XD nové generace

  DAF XD nové generaceSpolečnost DAF otevírá budoucnost v oblasti distribuci s novým modelem XD. Představuje odvážný standard pro tento segment, který se vyznačuje novými zajímavými a skutečně odlišnými vlastnostmi.


  Další informace
 • DAF XFC a XDC nové generace

  DAF XFC a XDC nové generaceOptimalizováno pro nejlepší výkon v terénu. S cílem optimálně splnit specifické požadavky provozovatelů ve stavebnictví jsou vozidla DAF XDC a XFC pro speciální a stavební aplikace k dispozici s jednoduchým nebo dvojitým pohonem a jsou navržena pro nejnáročnější práce v drsných podmínkách. Vozidla XDC nové generace s motorem PACCAR MX-11 o zdvihovém objemu 10,8 litru a XFC s motorem PACCAR MX-11 o zdvihovém objemu 10,8 litru a PACCAR MX-13 o zdvihovém objemu 12,9 litru nabízejí vysoké užitečné zatížení díky nízké pohotovostní hmotnosti. Robustní nákladní vozidla nabízejí velký nájezdový úhel a vysokou světlou výšku. Vyznačují se jedinečným vnějším designem s robustním nárazníkem a mřížkou a ocelovou ochrannou deskou chladiče. Automatizovaná převodovka TraXon je k dispozici s vyhrazeným softwarovým nastavením, které podporuje vynikající jízdní vlastnosti na silnici i v terénu.


  Další informace
 • DAF XB nové generace

  DAF XB nové generaceNákladní vozidlo stvořené do městaSeznamte se s novým členem naší rodiny: Model DAF XB nové generace. Naše nové, robustní a univerzální nákladní vozidlo. Ať už potřebujete nákladní vozidlo pro distribuci v městských oblastech, pro speciální městské aplikace, jako je vozidlo pro svoz odpadu nebo dokonce staveniště ve městě, nový model DAF XB je váš spolehlivý spolupracovník. A pokud hledáte vozidlo s nízkým hlukem a bez emisí pro použití ve městě, nadchne vás verze XB Electric.


  Další informace
 • DAF XB Electric nové generace

  DAF XB Electric nové generaceSpolečnost DAF rozšiřuje nabídku produktů „s nulovými emisemi“ o novou řadu DAF XB Electric. Volba modelu XB Electric je správnou volbou pro další omezení emisí uhlíku. Model DAF XB Electric obsahuje nejlepší pohodlí řidiče ve své třídě, jízdní vlastnosti, účinnost a bezpečnostní funkce jako verze XB se vznětovým motorem. Nový model DAF XB Electric je dokonale vhodný pro udržitelnou distribuci v rámci města a regionu. Vedle verzí 16 a 19 tun je k dispozici verze 12 tun se 17,5” koly; k dispozici je pouze jeden nástupní schůdek. Rozvory začínají od 4,2 metru.


  Další informace
 • DAF XD Electric nové generace

  DAF XD Electric nové generaceSpojení toho nejlepšího z obou světůOceňovaný model DAF XD nové generace je nyní k dispozici s vysoce efektivní elektrickou pohonnou jednotkou. Model DAF XD Electric, postavený na stejné platformě zaměřené na efektivitu, bezpečnost a přímý výhled, nabízí to nejlepší z obou světů: Nejlepší model DAF, jaký byl kdy vyroben s pokročilou technologií, který přispívá k udržitelnější budoucnosti. Pokročilé bezpečnostní funkce. Špičková hnací soustava. Vynikající pohodlí pro řidiče. Nízko upevněná kabina. Vlastnosti, díky kterým je model DAF XD Electric ideální pro regionální a městskou distribuci. Komplexní řešení přepravy pro aplikace s nulovými emisemi.


  Další informace
 • DAF XF Electric nové generace

  DAF XF Electric nové generacePřipravená na plně elektrickou budoucnost. Stále více evropských obcí oznamuje, že v budoucnu povolí vjezd do center měst pouze vozidlům s nulovými emisemi. V důsledku toho se plně elektrická nákladní vozidla stanou nutností pro dopravní společnosti působící v městských oblastech. Modely DAF XF nové generace lze vybavit plně elektrickou hnací soustavou PACCAR, která vám umožní splnit nové předpisy a přispět ke zdravějším městům. Elektrické hnací soustavy PACCAR byly plně testovány a skládají se z efektivních a spolehlivých elektromotorů v kombinaci s výběrem výkonných akumulátorů pro dojezdy vozidel na míru. To nabízí nejvyšší míry flexibility a činí z modelu DAF XF Electric nejlepší možné řešení pro distribuci ‘s nulovými emisemi’ a profesionální aplikace.


  Další informace
 • Alternativní paliva a hnací soustavy

  Alternativní paliva a hnací soustavyCelosvětové emise CO2 a lokální kvalita vzduchu – to jsou problémy, jejichž důsledky pociťuje každý z nás. Včetně společnosti DAF. Z toho důvodu vyvíjíme a testujeme nové i stávající technologie na silnicích, abychom dosáhli ještě ekologičtější silniční přepravy s vyšší mírou udržitelnosti. Jedna věc je jistá: každá přepravní aplikace vyžaduje vlastní přístup.


  Další informace
 • Rozšířená realita

  Rozšířená realitaObjevujte nové generace vozidel DAF. Více na videu YouTube nebo na aplikaci, kterou si snadno stáhnete do svého mobilu.


  Další informace
 • DAF Truck konfigurátor

  DAF Truck konfigurátorEfektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.


  Další informace
 • Specifikační listy

  Specifikační listySpecifikační listy se mohou v různých zemích lišit. Konkrétní informace o produktech dostupných ve vaší zemi, vám poskytne lokální zastoupení společnosti DAF nebo autorizovaní dealeři DAF.


  Další informace