Nonstop služby

V případě poruchy či jiné neočekávané události se můžete plně spolehnout na silniční asistenční službu DAF International Truck Service (ITS).

Mezinárodní silniční asistenční služba

Na počátku sedmdesátých let byl DAF prvním výrobcem nákladních automobilu, který představil mezinárodní silniční asistenční službu pro řidiče v nouzi ITS. ITS si udržuje vedoucí pozici v odvětví nákladních automobilů a je považována za jednu z nejoceňovanějších a nejprofesionálnějších asistenčních služeb.

Nešťastný řidič, který se dostal se svým vozem do potíží, může počítat s rychlou pomocí od organizace DAF. Kdokoli, kdo zavolá na telefonní číslo ITS (+ 31 40 214 3000), je přepojen na jednoho z osmnácti operátoru, který je schopen mluvit přinejmenším čtyřmi jazyky. Celkově je personál ITS schopen komunikovat s řidiči v patnácti různých jazycích. Moderní počítačové vybavení zajišťuje, že takřka okamžitě se určí, který servis DAFu je nejblíže vozidlu v nouzi. Rychlá následná akce byla vždy velkou silou ITS. Čím dříve je nákladní vůz zpátky na cestě, tím lépe. Tato pomoc se nicméně neomezuje jen na samotná vozidla. Asistenční služba se také vztahuje na přípojná vozidla, nástavby a řidiče samotné.

Po přijetí hovoru ITS kontaktujte nejbližšího dealera a servis, který nabídne své služby, a také dealera, který se běžné stará o údržbu zmíněného vozidla. U něj operátor zajistí platební záruky, takže řidič si nemusí dělat starosti s finančním ujednáním. ITS má přístup do rozsáhlé a široce rozšířené servisní sítě v Evropě. Až v 31 zemích se může majitel a řidič DAFu spolehnout na rychlou pomoc v případě selhání vozu a nebo jeho nehody.

Kontakt na ITS:

Pro pomoc na území ČR volejte: +420 739 057 722, +420 606 585 277

Pro pomoc v zahraničí volejte: +31 40 214 3000