DAF XF Electric nové generace

Připravená na plně elektrickou budoucnost. Stále více evropských obcí oznamuje, že v budoucnu povolí vjezd do center měst pouze vozidlům s nulovými emisemi. V důsledku toho se plně elektrická nákladní vozidla stanou nutností pro dopravní společnosti působící v městských oblastech. Modely DAF XF nové generace lze vybavit plně elektrickou hnací soustavou PACCAR, která vám umožní splnit nové předpisy a přispět ke zdravějším městům. Elektrické hnací soustavy PACCAR byly plně testovány a skládají se z efektivních a spolehlivých elektromotorů v kombinaci s výběrem výkonných akumulátorů pro dojezdy vozidel na míru. To nabízí nejvyšší míry flexibility a činí z modelu DAF XF Electric nejlepší možné řešení pro distribuci ‘s nulovými emisemi’ a profesionální aplikace.

  • Nabíjecí systémy

    Nabíjecí systémyStandardní rychlé nabíjení stejnosměrným proudem, volitelné nabíjení střídavým proudemVozidla XD Electric nové generace lze rychle nabít výkonem až 325 kW, což umožňuje doplnit energii akumulátoru se 3 řetězci za pouhých 45 minut z 0 na 80 % kapacity. Dokonce i největší akumulátor lze plně nabít z vybitého stavu na 100 % za méně než dvě hodiny.Volitelně je k dispozici vestavěná nabíječka s možností nabíjení střídavým proudem (AC) až do 22 kW. To poskytuje nejvyšší flexibilitu pro ovládání vozidla, a to i ve vzdálených oblastech.


    Další informace
  • Ke stažení

    Ke staženíTechnická příručka a brožura DAF XF Electric nové generace v anglickém jazyce volně ke stažení.


    Další informace

Nejmodernější elektrické motory

Moderní vozidla DAF XF Electric jsou poháněna efektivními a spolehlivými elektrickými motory s permanentními magnety PACCAR EX-D2, které nabízejí výkon od 270 kW / 370 k do 350 kW / 480 k. Pro dokonalé přizpůsobení těchto elektrických vozidel vašim potřebám a aplikaci je k dispozici kompletní řada akumulátorů, což přináší dojezdy s ‘nulovými emisemi’ téměř 500 kilometrů na jedno nabití.

DAF XF Electric ghostview
Typ vozidlaElektrický motorVýkon motoruTočivý momentPočet akumulátorůVýstupní akumulátorový zdroj
DAF XF ElectricPACCAR EX-D2270 kW (370 k)1370 Nm3 až 5 akumulátorů315 kWh až 525 kWh
DAF XF ElectricPACCAR EX-D2310 kW (420 k)1370 Nm4 až 5 akumulátorů420 kWh nebo 525 kWh
DAF XF ElectricPACCAR EX-D2350 kW (480 k)1370 Nm4 až 5 akumulátorů420 kWh nebo 525 kWh

Vstřícnost vůči výrobcům nástaveb

Díky flexibilnímu a modulárnímu krytu akumulátorů na podvozku nabízí vozidla DAF XF Electric nové generace špičkovou vstřícnost pro výrobce nástaveb. Akumulátory lze optimálně umístit podle způsobu využití vozidla, takže například zůstane dostatek prostoru pro nástavby bočních nakladačů a podpěr jeřábu. Systém e-PTO 650 V je k dispozici jako volitelné vybavení pro napájení přídavných zařízení, jako je elektrické chladicí zařízení pro přepravu s regulovanou teplotou nebo elektrohydraulický jeřáb. Tím se eliminuje potřeba samostatného generátoru.