DAF Connect

Vyšší zisk díky podrobnému přehledu Služba DAF Connect je platforma, která vám umožňuje monitorovat výkonnost vozového parku,kdykoli a odkudkoli chcete.Díky službě DAF Connect budete mít své logistické procesy stále pod kontrolou a můžete maximalizovat vytížení svých vozidel i řidičů a optimalizovat tak efektivitu vaší logistiky a zvýšit zisk vaší společnosti.

Přehled

Služba DAF Connect vám v reálném čase poskytne přehled o tom, jaký výkon podává řidič a jaký je stav a výkon vašeho vozidla – kdykoli a kdekoli Vše, co potřebujete, je počítač nebo notebook.

Analyzujte a reagujte

Služba DAF Connect mapuje aktuální pozici vašich vozidel a poskytne vám podrobný přehled o výkonech a trasách, kde vozidla jezdí. Na první pohled uvidíte všechny časy odjezdů a příjezdů, což vám pomůže optimalizovat vozidla a tím dosáhnout vyšší efektivity. 

Předvídejte

Na základě informací ze služby DAF Connect je možné údržbu přizpůsobit vašemu konkrétnímu vozovému parku a typu provozu. Dealer DAF vám aktivně poskytne podporu díky plánování a provádění oprav a údržbu v době, kdy se vám to hodí. 

O službě DAF Connect

DAF Connect je platforma pro zvýšení dostupnosti vozidel, snížení provozních nákladů, zvýšení efektivity logistiky a maximalizaci flexibility. Portál služby DAF Connect on-line zobrazuje informace důležité pro vaše podnikání, bez ohledu na to, jak velký máte vozový park.Pokud vám bylo dodáno vozidlo včetně služby DAF Connect získáváte přístup do portálu 36 měsíců (od spuštění záruky). K odběru služby se přihlašte vyplněním a odesláním registračního formuláře.

Přehlednost
Systém správy vozového parku shromažďuje informace v reálném čase a prezentuje je online na přehledném portálu.

Zprávy o palivu
Zpráva o řidiči a Zpráva o vozidle vám nabízí nepřetržitý přehled o jízdním stylu řidiče a o spotřebě paliva daného vozidla.

Eco Score Card
Hodnocení výkonu jednotlivých řidičů je nyní ještě snazší – Eco Score Card vám umožňuje podrobné porovnání jízdního stylu řidičů i plnění stanovených kritérií.

Upozornění
Jsou vám odesílány zprávy v reálném čase v případě, že nastane předem stanovená událost související s řidičem nebo vozidlem.

Odchylka stavu paliva
Máte pod kontrolou spotřebu paliva a můžete tak maximalizovat návratnost na kilometr. Pokud dojde k náhlé změně hladiny paliva (ať už pozitivní nebo negativní), DAF Connect to pro vás zaznamená a pokud si to budete přát, pošle vám i upozornění.

Stav vozidla
Pokud si chcete být jisti, že je váš vozový park vždy v tom nejlepším možném technickém stavu, můžete si to na portále kdykoliv zkontrolovat.

Remote Tacho Download
Společnost DAF Trucks představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect: Remote Tacho Download, kterou mohou provozovatelé dopravy použít ke stahování, ukládání a analýze paměti karet řidičů a tachografů online a v reálném čase. Remote Tacho Download pomáhá provozovatelům udržovat přesný systém správy tachografu a šetřit čas.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na mobilním telefonu +420 603 218 863 nebo na e-mailu .