Servis

Servis vozidel - Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici je využít služeb DAF autorizovaných dealerů. Naši vysoce kvalifikovaní profesionálové vám pomůžou se vším, co se týká oprav a údržby a dodávek dílů pro vozidlo jakéhokoli stáří. Pokud by se vyskytla neočekávaná porucha, vždy se můžete spolehnout na asistenční službu DAF International Truck Service (DAF ITS).

 • Důvody, proč vybrat servis DAF

  Důvody, proč vybrat servis DAFVáš servisní dealer DAF má dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou se všemi opravami a údržbou. Disponuje pokročilým diagnostickým vybavením a nabízí práci vysoce kvalifikovaných mechaniků a techniků, kteří se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.


  Další informace
 • Asistenční služba - ITS

  Asistenční služba - ITSV případě poruchy či jiné neočekávané události se můžete plně spolehnout na silniční asistenční službu DAF International Truck Service (ITS).


  Další informace
 • Servisní smlouva - DAF MultiSupport

  Servisní smlouva - DAF MultiSupportSlužba DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší provozuschopnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro přívěsy nebo konstrukci.Poskytujeme flexibilní pokrytí v tuzemsku i zahraničí, které zajišťuje dokonale udržovaný vozový park a maximální dostupnost vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost.


  Další informace
 • DAF Connect

  DAF ConnectVyšší zisk díky podrobnému přehledu Služba DAF Connect je platforma, která vám umožňuje monitorovat výkonnost vozového parku,kdykoli a odkudkoli chcete.Díky službě DAF Connect budete mít své logistické procesy stále pod kontrolou a můžete maximalizovat vytížení svých vozidel i řidičů a optimalizovat tak efektivitu vaší logistiky a zvýšit zisk vaší společnosti.


  Další informace
 • Kontaktní údaje - servis

  V následujícím poli jsou k dispozici kontaktní údaje na servis společnosti KOPY TRUCK s.r.o., Humpolec.


  Další informace