Originální díly DAF

Výrobky DAF odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím.

 • Výhody

  VýhodyVšechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím.


  Další informace
 • Příslušenství DAF

  Příslušenství DAFNákladní vozidla DAF jsou díky své hospodárnosti, kvalitě a nízkým nákladům na údržbu doslova 'hybnou silou' vašich příjmů z přepravy a image vaší firmy.


  Další informace
 • Repasované díly DAF

  Repasované díly DAFDAF nabízí vysoce kvalitní alternativy pro velký počet součástek, jako jsou startéry, alternátory a převodovky.


  Další informace
 • Maziva DAF

  Maziva DAFV rámci snahy dosáhnout vyšší věrnosti zákazníka jsou maziva DAF nedílnou součástí nabídky originálních dílů DAF Genuine Parts.


  Další informace

Každé nákladní vozidlo DAF, které opouští výrobní linku, má za sebou dlouhou cestu vývoje a testování. Tím je zajištěno, že všechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím. Stejné nároky klademe také na naše originální náhradní díly DAF. Díky tomu získáváte maximální návratnost jak pro vaše nákladní vozidla, tak pro vlastní firmu.