Originální díly DAF

Výrobky DAF odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím.

 • Výhody

  VýhodyVšechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím.


  Další informace
 • Příslušenství DAF

  Příslušenství DAFNákladní vozidla DAF jsou díky své hospodárnosti, kvalitě a nízkým nákladům na údržbu doslova 'hybnou silou' vašich příjmů z přepravy a image vaší firmy.


  Další informace
 • Repasované díly DAF

  Repasované díly DAFDAF nabízí vysoce kvalitní alternativy pro velký počet součástek, jako jsou startéry, alternátory a převodovky.


  Další informace
 • Maziva DAF

  Maziva DAFV rámci snahy dosáhnout vyšší věrnosti zákazníka jsou maziva DAF nedílnou součástí nabídky originálních dílů DAF Genuine Parts.


  Další informace
 • Katalog příslušenství DAF

  Katalog příslušenství DAFÚplnou nabídku příslušenství vozidel DAF naleznete v katalogu příslušenství.


  Další informace

Každé nákladní vozidlo DAF, které opouští výrobní linku, má za sebou dlouhou cestu vývoje a testování. Tím je zajištěno, že všechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím. Stejné nároky klademe také na naše originální náhradní díly DAF. Díky tomu získáváte maximální návratnost jak pro vaše nákladní vozidla, tak pro vlastní firmu.