Díly

Potřebujete díly nebo příslušenství pro své vozidlo? Máme vše, co potřebujete. Nabízíme široký sortiment dílů a příslušenství v různých cenových kategoriích.

 • O společnosti PACCAR Parts

  O společnosti PACCAR PartsSpolečnost PACCAR Parts je od roku 1973 divizí globální organizace PACCAR. Společnost se stala vedoucím distributorem jakostních dílů pro nákladní vozidla a koncepty.


  Další informace
 • Originální díly DAF

  Originální díly DAFOriginální díly DAF jsou vyráběny s použitím nejnovější technologie a prvotřídních materiálů. Díly jsou zkonstruovány speciálně pro vaše vozidlo DAF, takže se můžete spolehnout na jejich dokonalou souhru. Dodávají se také s plnou zárukou společnosti DAF.


  Další informace
 • Originální díly PACCAR

  Originální díly PACCARÚplný sortiment dílů k motorům PACCAR. Tyto díly jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy, které se vztahují na motory PACCAR.


  Další informace
 • TRP

  TRPPod značkou TRP nabízíme široký sortiment dílů pro všechny značky vozidel a přívěsů, bez ohledu na typ nebo stáří. Opravdový obchod "vše pod jednou střechou" s jednou kontaktní osobou, jednou návštěvou a jednou fakturou. V celé Evropě je více jak 1000 prodejních míst.


  Další informace
 • DAF shop

  DAF shopNabídku propagačních materiálů (oblečení, modely aut apod.) naleznete na centrálních stránkách společnosti DAF. Odkaz na shop je uveden níže. Veškeré propagační materiály je možné objednat přímo přes naše prodejce.


  Další informace
 • Online katalog dílů

  Online katalog dílůOnline katalog dílů je dostupný pro registrované uživatele u společnosti DAF.


  Další informace
 • Fleet Services (Služby pro vozové parky)

  Fleet Services (Služby pro vozové parky)Program PACCAR Parts Fleet Services (PPFS) byl vyvinut jako podpora pro mezinárodní zákazníky s vozovým parkem skládajícím se z více než 100 vozidel. Program těmto zákazníkům poskytuje jednoho spolehlivého dodavatele dílů pro jejich mezinárodní obchodní potřeby.


  Další informace
 • DAF Webshop

  DAF WebshopDAF Webshop je program určený pro majitele nákladního vozidla nebo přívěsu všech značek - nejen DAF. Majitele, který chce využívat  řady výhod, které nabízí společnost DAF.


  Další informace
 • Kontaktní údaje - díly

  Kontaktní údaje - dílyV následujícím poli jsou k dispozici kontaktní údaje na oddělení prodeje dílů společnosti KOPY TRUCK s.r.o., Humpolec.


  Další informace