Servisní smlouva – DAF MultiSupport

Služba DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší provozuschopnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro přívěsy nebo konstrukci.Poskytujeme flexibilní pokrytí v tuzemsku i zahraničí, které zajišťuje dokonale udržovaný vozový park a maximální dostupnost vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost.


Více než jen opravy a údržba

Na míru přizpůsobená řešení oprav a údržby. Při podnikání v oblasti přepravy nákladů vše směřuje k maximalizaci efektivity a minimalizaci nákladů: nejvyššímu možnému zisku na ujetý kilometr. Služba DAF MultiSupport vám nabízí různé balíčky řešení oprav a údržby vašich vozidel, které předcházejí nepříjemným překvapením, slouží ke kontrole vašich měsíčních nákladů a zajistí vám naprostý klid.

Další výhody služby DAF Multisupport

Proč byste si měli zvolit službu DAF MultiSupport

Služba DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší provozuschopnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro přívěsy nebo konstrukci.

Poskytujeme flexibilní pokrytí v tuzemsku i zahraničí, které zajišťuje dokonale udržovaný vozový park a maximální dostupnost vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost.

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Výhody DAF Multisupport

 • Kompletní finanční kontrola
 • Zvýšená zůstatková hodnota
 • Vlastnictví bez starostí
 • Úspora času, úsilí a peněz
 • Maximální provozuschopnost a optimální výkon vozidla
 • Důkladně vyškolení technici společnosti DAF v každém servisním středisku, kteří poskytují odborné rady, servis a podporu
 • Získáte klid, který vám umožní soustředit se na hlavní obchodní činnost
 • Vozidlo je vždy ve špičkovém stavu
 • Zlepšujeme vaše celkové náklady na vlastnictví!

Vy jezdíte – my se staráme

Dealer DAF se postará o plánování údržby vozidel a administrativu za vás. Díky tomu se můžete soustředit na hlavní činnost s vědomím, že vozový park bude vždy v dokonalém stavu.

Pevná cena za kilometr

Flexibilní služba oprav a údržby vám zajistí maximální jistotu za fixní cenu na kilometr a plnou finanční kontrolu, čímž zabrání nepříjemným (a nákladným) překvapením.

Maximální dostupnost vozidla

Váš dealer vezme v úvahu vaše potřeby, způsob využití vozidla, konfiguraci vozidla a platné prohlídky vyplývající ze zákona a vytvoří optimalizovaný plán údržby, který je nejvhodnější pro vaše vozidlo i pro váš typ přepravy. V případě poruchy nebo jiné neočekávané situace se můžete stoprocentně spolehnout na službu DAF ITS.

Vyšší zůstatková hodnota

Používání originálních dílů DAF se promítne nejen do vyšší spolehlivosti a odolnosti vozidla, ale projeví se také vyšší zůstatkovou hodnotou vozidla.

Proaktivní údržba

Maximalizujte svou dostupnost díky neprodlené a komplexní údržbě Plánovač servisu pro opravy a údržbu společnosti DAF vám ulehčí práci, protože aktivně plánuje údržbu vozidel. Servisní dealer vás bude kontaktovat ohledně naplánování návštěvy dílny, kdykoli bude vozidlo vyžadovat servis a to na základě údajů o vozidle v reálném čase. Zajistíme, aby vaše vozidla byla v nejlepším možném stavu, zatímco vy se můžete soustředit na další optimalizaci svého podnikání.

Vraťte se s vozidlem rychleji zpět na silnici

Služba DAF MultiSupport Dostupnost Plus kombinuje optimální výkon vozidla s nejvíce komplexní službou v případě poruchy, kterou zajišťuje DAF International Truck Service.

Příslib služby Dostupnost Plus

 • Služba DAF ITS se o vás postará v případě poruchy
 • Rychlá, spolehlivá nonstop asistenční služba od 1 000 servisních dealerů DAF
 • Vaše vozidlo bude zpět na silnici do 8 hodin
  – Náhradní vozidlo až na 10 dní, pokud oprava při poruše trvá déle
  – Finanční kompenzace až 10 dní jako alternativa náhradního vozidla
  – V případě profesionálních vozidel poskytujeme finanční kompenzaci až 15 dní