Historie společnosti

Společnost KOPY TRUCK s.r.o., Humpolec vznikla roku 1999. Od 1. 5. 2005 se stala autorizovaným servisem na opravu nákladních automobilů značky DAF.

KOPY TRUCK

Společnost KOPY TRUCK, s.r.o. vznikla koncem roku 1999. Od 15. 11. 1999 je firma registrována v obchodním rejstříku u krajského soudu v Českých Budějovicích. Svou činnost zahájila od 1. ledna r. 2000 v pronajatých prostorách autodílen stavební firmy v Humpolci. Navázala na letitou tradici autorizovaného servisu pro opravy nákladních automobilů zn. DAF provozovaného do té doby v Humpolci jinou společností. Počátkem roku 2002 došlo k zakoupení do té doby pronajatého areálu a v roce 2004 k první etapě přestavby. Od 1. 5. 2004 se stala společnost přímým smluvním partnerem mateřské společnosti DAF Trucks N.V. v Nizozemsku. V roce 2005 se zvětšily a upravily parkovací plochy areálu a v roce 2007 se podařilo provést druhou etapu přestavby stávající budovy a přístavbu nového skladu náhradních dílů. Jako autorizovaný servis svým zákazníkům zaručuje prvotřídně odvedenou práci na jejich automobilech.

I v následujících letech docházelo k dílčím úpravám a modernizaci servisu. Vyměnila se kompletně dlažba v servisu, v prostoru čtvrtého stání se vyboural mezistrop a zrušila se část zdi, která do té doby oddělovala tento prostor od zbytku dílny. Tím se stala i tato část provozu plnohodnotným pracovištěm. Bylo rovněž zvětšeno a upraveno olejové hospodářství, obloženy vnitřní obvodové zdi celého servisu, což umožnilo mnohem jednodušší udržování čistoty na dílně.

Třetí zásadní stavební úprava firmy byla provedena v roce 2019, kdy došlo k přístavbě servisu až na samou hranici pozemku. Tím byla prodloužena tři stání o téměř devět metrů. Do podlahy byl zabudován rám, který v umožní za pomoci přípravků rovnání rámů návěsů i vozidel.

V roce 2010 získala naše společnost certifikát ČSN EN ISO 9001. Zavedení a udržování systému managementu kvality je naší organizací považováno za strategické rozhodnutí. Systém nám pomáhá řešit rizika, potřeby a očekávání zákazníků a dalších zainteresovaných stran včetně našich zaměstnanců.

V roce 2020 se rozhodla naplnit požadavky další normy a to ČSN EN ISO 14001. Díky tomu došlo k posílení principu společenské odpovědnosti v rámci environmentálního pilíře.