Historie společnosti

Společnost KOPY TRUCK s. r. o. sídlící v Humpolci je autorizovaným servisem na opravu nákladních automobilů značky DAF. Firma má strategickou polohu. Leží na sjezdu 90. km dálnice D1.

Firma byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 1999. Svou činnost zahájila 1. 1. 2000 v pronajatých prostorách dílen stavební firmy v Humpolci. V roce 2002 odkoupila areál, který byl v následujících letech rekonstruován. Firmě se během dalších dvou let podařilo zásadně proměnit prostory společnosti a vytvořit příjemné prostředí pro její zaměstnance i zákazníky. Společnost v návaznosti na to zažádala o uzavření přímého smluvního partnerství s  DAF Trucks N. V. sídlícím v Nizozemsku a od 1. 5. 2005 se smluvním partnerem opravdu stala. V následujících letech byly upraveny parkovací plochy, přistaveny nové skladové prostory a zázemí společnosti. Poslední zásadní přestavba byla provedena v roce 2019, kdy došlo k podstatnému rozšíření prostor servisu.

I po prodeji firmy KOPY TRUCK s.r.o. společnosti Bürger Transport s.r.o., ke kterému došlo na přelomu let 2020-21, se firma snaží i nadále zdokonalovat a rozšiřovat své služby a fungovat v rámci dealerské sítě DAF jako spolehlivý partner pro své stávající i budoucí zákazníky. Firma KOPY TRUCK s. r. o. se neustále snaží vylepšovat technické zázemí servisu a udržovat všechny prostory společnosti v perfektním stavu a tím zároveň vytvářet příjemné prostředí jak pro její zaměstnance, tak i pro zákazníky.

Ve snaze o neustálé zlepšování kvality služeb pro své zákazníky se vedení společnosti rozhodlo pro zavedení systému managementu kvality. Firma KOPY TRUCK s. r. o. má certifikován systém podle normy ČSN EN ISO 9001 od roku 2010. Organizace splnila požadavky u společnosti MSX pro oblast opravy silničních vozidel a dalších dopravních prostředků, nákupu a prodeje náhradních dílů, zboží a příslušenství. Společnost dále naplňuje předepsané evropské standardy značky DAF, které obhajuje při pravidelných auditech konaných nezávislou společností.