FULL CARE

Kompletní balíček, který vám umožní soustředit se na vaši hlavní obchodní činnost.Balíček DAF MultiSupport Full Care poskytuje komplexní preventivní údržbu, nezbytné opravy celého vozidla, včetně oprav při opotřebení, asistenčních služeb při poruše, zákonných kontrol a dalších produktů.Balíček Full Care nabízí maximální zaměření organizace DAF, které minimalizuje neplánované prostoje. Balíček DAF MultiSupport Full Care obsahuje mnohem více než jen opravy a údržbu. Zahrnuje všestranná servisní řešení pro související součásti vozidla, od výměny olejového filtru po monitoring vozidla a kontrolu nákladů. Nejkompletnější balíček, který vám umožní plně se soustředit na své hlavní podnikání.

Vaše vozidlo je v nejlepším technickém stavu

Předepsaná údržba
DAF MultiSupport zajistí vašemu vozidlu nejvyšší úroveň servisu. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, všechny práce budou probíhat podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním.

Žádná nákladná překvapení
Díky smlouvě DAF MultiSupport znáte náklady předem a dostanete jednu měsíční fakturu za všechny požadované opravy a údržbu, což znamená snížení administrativy.

Kompletní opravy vozidel
Nemusíte si dělat starosti s opravami a údržbou svého vozidla. Zajistíme, aby bylo vaše vozidlo v nejlepším technickém stavu. Se smlouvou DAF MultiSupport Full Care máte pokryty všechny nezbytné opravy vozidla a rovněž máte k dispozici úplnou finanční kontrolu, takže se můžete soustředit na své podnikání.

DAF ITS – Silniční asistenční služba
V případě poruchy či jiné neočekávané události se můžete plně spolehnout na silniční asistenční službu DAF International Truck Service (ITS). Jediný telefonát do DAF ITS na číslo +31 40 214 3000 dokáže zajistit servis vozidla po celé Evropě. Centrum DAF ITS je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Uptime plus
DAF Trucks je synonymem spolehlivosti, úspornosti a kvality. Přesto se vaše vozidlo může někdy ocitnout v nepředvídaných potížích. Abychom vám zajistili co největší jistotu, pokud jde o mobilitu, je služba DAF MultiSupport Uptime Plus volitelně dostupná s balíčkem DAF MultiSupport Flex a/nebo Full Care: jedná se o rozšíření našich smluv na opravy a údržbu, která vám umožní zkombinovat optimální výkon vozidla s nejkomplexnějšími službami pro mobilitu, jaké jsou k dispozici. Pokud bude mít vaše vozidlo poruchu při přepravě zboží, služba mezinárodního servisu pro nákladní vozidla DAF (International Truck Service neboli ITS) vám poskytne okamžitou pomoc. Vaše volání dostane tu nejvyšší prioritu.

DAF Services