Nabíjecí systémy

Standardní rychlé nabíjení stejnosměrným proudem, volitelné nabíjení střídavým proudemVozidla XD Electric nové generace lze rychle nabít výkonem až 325 kW, což umožňuje doplnit energii akumulátoru se 3 řetězci za pouhých 45 minut z 0 na 80 % kapacity. Dokonce i největší akumulátor lze plně nabít z vybitého stavu na 100 % za méně než dvě hodiny.Volitelně je k dispozici vestavěná nabíječka s možností nabíjení střídavým proudem (AC) až do 22 kW. To poskytuje nejvyšší flexibilitu pro ovládání vozidla, a to i ve vzdálených oblastech.

Podpora přechodu k jízdě na elektrický pohon

Váš servisní dealer DAF vám poskytne na míru přizpůsobené prodejní poradenství založené na pokročilých modelech simulace tras, které napomůže hladkému přechodu na elektrická nákladní vozidla s nulovými emisemi. Servisní dealeři navíc nabízejí provozní podporu prostřednictvím široké nabídky prémiových nabíječek PACCAR, které jsou dokonale vyladěny pro nová vozidla XD Electric.

Komplexní řada zahrnuje řešení pro pevné nabíjení s výkonem až 50 kW při standardním střídavém proudu a až 350 kW pro mimořádně rychlé nabíjení stejnosměrným proudem. Navíc jsou k dispozici mobilní nabíječky, které zajišťují maximální flexibilitu.

Nabíjecí systémy

Společnost DAF je vám k dispozici, aby vám pomohla vybrat správné nabíjecí systémy pro vaše akumulátory. Úzce spolupracujeme s předními dodavateli a nabízíme široký výběr nabíjecích stanic a kapacit. Vyvíjíme také přizpůsobené školení, které vašim řidičům pomůže maximálně využít vaše elektrické vozidlo. To je jen další příklad toho, že společnost DAF je více než jen dodavatel nejlepších nákladních vozidel.