CARE+

Balíček DAF MultiSupport Care+ pečuje o komplexní preventivní údržbu za smluvený měsíční poplatek. S balíčkem DAF MultiSupport Care+ vám servisní dealer DAF poskytuje daleko více než jen údržbu. Díky svým rozsáhlým znalostem a zkušenostem mechanici společnosti DAF přesně vědí, na co je třeba dávat pozor, čímž lze předejít možným závadám v budoucnosti a nákladným prostojům. Balíček DAF MultiSupport Care+ udržuje vaše nákladní vozidlo ve špičkovém stavu.

Vaše vozidlo je v nejlepším technickém stavu

Předepsaná údržba
DAF MultiSupport zajistí vašemu vozidlu nejvyšší úroveň servisu. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, všechny práce budou probíhat podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním.

Žádná nákladná překvapení
Díky smlouvě DAF MultiSupport znáte náklady předem a dostanete jednu měsíční fakturu za všechny požadované opravy a údržbu, což znamená snížení administrativy.

DAF ITS – Silniční asistenční služba
V případě poruchy či jiné neočekávané události se můžete plně spolehnout na silniční asistenční službu DAF International Truck Service (ITS). Jediný telefonát do DAF ITS na číslo +31 40 214 3000 dokáže zajistit servis vozidla po celé Evropě. Centrum DAF ITS je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

DAF Services