Sociální sítě KOPY TRUCK s.r.o.

Milí fanoušci firmy KOPY TRUCK s.r.o., jsme rádi, když se na chvíli zastavíte na našich sociálních sítích (Twitter, Facebook, Linked In, Instagram): pobavíte se, komentujete naše příspěvky, ptáte se - a mnohé další.

Při komunikaci dodržujeme přátelskou atmosféru. Prosíme Vás, abyste si kromě „Všeobecných podmínek používání stránky Twitter, Facebook, Linked In, Instagram“ pročetli také následující pravidla – a rádi bychom Vás požádali o jejich dodržování. Děkujeme.

Návštěvníci sociálních sítí KOPY TRUCK s.r.o.

V případě Vaší návštěvy našeho firemního profilu, nám můžete poskytnout Vaše osobní informace. Je jen na Vás, jaké informace nám poskytnete. Pokud nám poskytnete osobní údaje, budou tyto informace uchovávány nebo zpracovávány v souladu se zákony České republiky.

Pokud nám poskytnete osobní údaje za účelem získání nějakých informací od společnosti KOPY TRUCK s.r.o., budeme shromažďovat tyto osobní údaje pouze k tomu, abychom vyhověli Vašim požadavkům a poskytli potřebné informace. Tyto informace nebudou trvale uloženy a budou zničeny poté, co vám je poskytneme. Uvedením svých osobních údajů souhlasíte s předchozím stavem.

Odpovědnost v hlavní roli!

Dříve, než na našich sociálních sítích něco zveřejníme, důkladně prověříme, zda vkládaný obsah odpovídá skutečnosti. Stejně jako my, i vy jste za každý Váš příspěvek zodpovědní. Proto Vás prosíme o chránění autorských práv a vkládání pouze toho, co je možné kdykoliv „podepsat“. Mimo jiné si zachováváme právo bez předchozího upozornění mazat vulgární příspěvky, ať již slovní, či obrazové. Smazány budou příspěvky urážející pohlaví, rasu, sexuální orientaci, náboženství nebo kulturu. Stejná pravidla platí i v případě osobních útoků na osoby nebo společnosti, nebo příspěvky s protizákonným obsahem. Komentáře, názory nebo fotografie našich fanoušků nemusí vždy reflektovat stanoviska a názory společnosti KOPY TRUCK.

Otázky? Ano, prosím!

Vaše otázky a podněty jsou u nás srdečně vítány. Za každých okolností se budeme snažit Vaše dotazy zodpovědět co nejrychleji. Občas bude nutné některé otázky konzultovat s více osobami, proto může být odpověď časově náročnější. V takovém případě Vás prosíme o trpělivost, pokud od nás nedostanete odpověď obratem ruky.

Ochrana dat je důležitá!

Díky sociálním sítím můžeme naše myšlenky a záměry šířit velmi snadno a rychle. Právě proto byste ale měli mít stále na zřeteli: Jaké informace jsem ochoten o sobě zveřejnit? Pro koho je má informace určena? Proto Vás prosíme: Chraňte své osobní údaje a nejlépe ihned si zkontrolujte nastavení soukromí Vašeho profilu.

Cizí jazyky

Abychom Vám společně s fanoušky KOPY TRUCK rozuměli, prosíme Vás o vkládání příspěvků pouze v českém jazyce.

Chcete se zviditelnit? Prosím, ale ne tady.

Vyhrazujeme si právo mazat příspěvky nebo odkazy podporující vlastní zviditelnění, nebo reklamu jiných značek.