PACCAR Parts Fleet Services

Program služeb PACCAR Parts Fleet Services (PPFS) byl vytvořen za účelem podporování velkých mezinárodních vozových parků čítajících více než 50 jednotek. Tento program umožňuje vozovým parkům obchodovat v mezinárodním měřítku s jedním spolehlivým poskytovatelem dílů.

Jeden program, jedna maximální cena, jedno vyúčtování

Jste-li mezinárodní vozový park, který se pohybuje po celé Evropě nebo mezi různými dealery v dané zemi a chcete partnera, který vás bude podporovat, mohl by být program služeb PACCAR Parts Fleet Services pro vás to pravé.

Výhody plynoucí z účasti v programu služeb PACCAR Parts Fleet Services:

  • Stanovení maximální ceny dílů po celé Evropě* u všech zúčastněných dealerů DAF.
  • Jedno vyúčtování za dané období vám poskytuje potřebný přehled ve vašem jazyce a měně.
  • Program snižuje administrativní zátěž a již nejsou nutné žádné platby v hotovosti v zahraničí.
  • Program vám poskytuje podporu ve vašem rodném jazyce.
  • Přímý kontakt s centrem DAF Eindhoven umožňující vytváření dohod v evropském měřítku.
K dispozici je skupina 25 obětavých profesionálů, kteří vám poskytnou službu, kterou potřebujete, a odpoví vám na širokou škálu otázek.
Tak na co čekáte? Pro více informací ohledně programu služeb PACCAR Parts Fleet Services se obraťte na svého dealera DAF!
 

* Program PACCAR Parts Fleet Services je v současné době k dispozici v následujících zemích: Nizozemí, Německu, Belgii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Švýcarsku, Rakousku, Velké Británii, Lucembursku, Lichtenštejnsku, Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku a u prodejců DAF, kte ří se připojili k programu PACCAR Parts Fleet Services.

Dealery zúčastněné v programu služeb PACCAR Parts Fleet Services můžete zkontrolovat v aplikaci Dealer Locator (vyhledávač dealerů). Aplikace je přístupná zde.

Kontaktovat program služeb PACCAR Parts Fleet Services: Chcete-li být průběžně informováni o programu služeb PACCAR Parts Fleet Services nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás e-mailem zde.