Kariéra – nabídka práce

Nabídka práce

Hledáme pracovníky na pozice autoelektrikáře a automechanika

  • Náplň práce:
    • Opravy vozidel DAF a dalších značek nákladních a přípojných vozidel,
    • provádění oprav dle předepsané technologie pracovních postupů,
    • pracovní doba – 2 směnný provoz (6:00 – 14:15 a 13:45 – 21:15).
  • Požadavky:
    • Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář,
    • praxe v oboru výhodou,
    • základní znalost práce s PC,
    • orientace v el. systémech – při neznalosti je možné zaškolit,
    • řidičský průkaz skupin B, C,
    • zodpovědnost a svědomitý přístup k práci.
  • Nabízíme:
    • Zázemí ve stabilní firmě,
    • práci v příjemném prostředí,
    • dobrý kolektiv,
    • možnost profesního růstu,
    • příspěvky na stravování,
    • po 1 roce ve společnosti příspěvek na penzijní poj.,
    • motivující finanční ohodnocení,
    • základní mzda:
      • s praxí od 30.000,- Kč / měsíc,
      • bez praxe od 21.000,- Kč / měsíc
    • nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Kontaktní osoba:
    • Pavel Kopecký
    • V případě zájmu o práci v naší společnosti zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu  nebo volejte na telefon +420 565 532 847.