Kariéra – Práce DAF

Chcete pracovat v ambiciózní organizaci v oblasti automobilového průmyslu? Možná pro vás máme ty pravé pracovní příležitosti. Rozjeďte svou kariéru, připojte se ke společnosti DAF!

  • Nabídka volných pracovních pozic

    Nabídka volných pracovních pozicJste stvořeni pro společnost DAF – „Made for DAF“? Výborně! Protože hledáme talenty. I ta nejlepší nákladní vozidla vyžadují údržbu. Zde ve společnosti DAF se budete starat o to, aby se ta nejlepší nákladní vozidla vrátila co nejrychleji na silnici. Budete používat nejpokročilejší dílenské systémy na vozidlech s nejmodernější technologií. Pokud na sebe rádi berete odpovědnost, poskytneme vám volnost při provádění diagnostiky a rozhodování, jak provádět údržbu a opravy nákladních vozidel. Budete součástí skvělého týmu s přátelskými kolegy.Rozumíte tomu, že schopnost zákazníka vytvářet zisk závisí na tom, zda jsou jeho nákladní vozidla na silnici? Pokud ano, jste stvořeni pro společnost DAF – „Made for DAF“.


    Další informace

Práce u společnosti DAF znamená práci u jednoho z nejúspěšnějších výrobců nákladních vozidel v Evropě. Úspěch společnosti zajišťuje více než 8 000 zaměstnanců, kteří jsou jejími hrdými členy. Jsou to lidé, kteří každý den odevzdávají tu nejlepší práci, aby vytvořili dokonalou nabídku produktů a služeb.

Ve společnosti DAF nejen že si zvolíte konkrétní práci, ale především volíte svou kariéru. Inspirativní prostředí, nové výzvy, vynikající zaměstnanecké benefity – to vše je u společnosti DAF standardem. 

Díky vynikajícím příležitostem pro osobní rozvoj je společnost DAF právě tím zaměstnavatelem, kterého hledáte.