Kariéra – nabídka práce

Přijmeme pracovníka skladu a prodejce náhradních dílů.

Autorizovaný servis pro nákladní vozidla značky DAF hledá pracovníka skladu a prodeje náhradních dílů.

Informace o pracovním místě

Hledáte zaměstnání ve skladě a nebojíte se komunikace se zákazníky? Nabízíme stabilní dlouhodobou pozici SKLADNÍKA do firmy KOPY TRUCK s. r. o. v Humpolci.

Co Vás čeká:

  • objednávání náhradních dílů dle potřeb zákazníků a servisu
  • řádné naskladnění náhradních dílů
  • udržování pořádku a správného uspořádání náhradních dílů na skladě
  • průběžná inventarizace náhradních dílů
  • práce se scannerem
  • výdej zboží zákazníkům a pracovníkům servisu

Požadujeme

  • spolehlivost a chuť do práce
  • praxe výhodou
  • pracovitost
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • práci na dvousměnný provoz
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • motivační odměny a benefity
    • příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, čtvrtletní a roční odměny, mobilní telefon

Pokud jsme Vás oslovili s naší nabídkou neváhejte nám zavolat na telefon 603 218 701 nebo zaslat svůj životopis na e-mailovou adresu

Dále přijmeme technika servisu a automechanika.