Společnost DAF Trucks hledá Technika roku v České republice a na Slovensku

Hledání nejlepších techniků a servisních týmů v Evropě začalo

Prémiové vozidlo si zaslouží prémiový servis. Proto společnost DAF Trucks motivuje své techniky a servisní týmy, aby ze sebe vydali to nejlepší. Během národního kola soutěže Technik roku a navazující výzvy Evropský servisní tým roku začíná společnost DAF pátrat po nejlepších týmech z evropských dílen DAF.

Kdo je nejlepším technikem? V nadcházejících měsících se bude konat výzva Technik roku v národním měřítku v 18 zemích. Do soutěže se mohou přihlásit technici od všech servisních dealerů DAF a servisních míst v celé Evropě. Hrdinové národní soutěže se v únoru 2024 společně se servisním poradcem z vlastní dílny utkají v mezinárodním finále o titul „European Service Team of the Year“ – Evropský servisní tým roku.

Národní soutěž

Jen ti nejlepší z nejlepších budou pozváni k účasti v celonárodní soutěži pro Českou republiku a Slovensko, která se koná listopadu ve městě Zvolen na Slovensku. Na této akci budou účastníci postaveni před výzvy v různých oblastech; v praktických posouzeních dojde k měření technických dovedností, produktových znalostí, odborných znalostí motorů a profesionality.

DAF European Technician of the Year

– Evropský technik roku společnosti DAF. „Aby společnost DAF zdůraznila význam profesionálních dílenských techniků, organizuje každé dva roky soutěž Technik roku,“. „Nákladní vozidla DAF jsou technicky vyspělá a spojují nejnovější technologie mimořádně čistých hnacích soustav a špičkové digitální funkce vozidel v nejlepších a nejefektivnějších vozidlech na trhu. Technici musejí mít rozsáhlé a hluboké technické znalosti, aby mohli na těchto nádherných nákladních vozidlech pracovat.“

„Technik úzce spolupracuje se servisním poradcem. Oba jsou zodpovědní za komunikaci se zákazníkem. Postup příjmu vozidla je velmi důležitý. Jasná a přátelská komunikace je často přehlíženou dovedností, ale ve společnosti DAF ji velmi oceňujeme. Jde o poskytování vynikajících služeb a kvality, a to až do nejmenších detailů.“

Výzvy „Národní technik roku“ se budou pořádat v různých zemích po celé Evropě do konce letošního roku. Výzva „Servisní tým roku“ bude uspořádána v sídle společnosti DAF v Eindhovenu v únoru 2024.

pondělí 13. listopadu 2023