Definujte svůj osobní styl

Vytvořte nové vozidlo DAF, vaše vozidlo DAF. Bezpečnost pro všechny účastníky silničního provozu, pohodlí pro řidiče jak na silnici, tak během odpočinku a efektivita nákladů pro provozovatele přepravy, který přemýšlí dopředu. Nákladní vozidla DAF nové generace posouvají hranice v segmentu dálkové a těžké nákladní dopravy. Díky novému příslušenství DAF pro modely DAF XF, XG a XG+ můžete doladit vozidlo do ideální podoby podle sebe. Objevte, které příslušenství vyhovuje vašim osobním potřebám a promění nové vozidlo DAF ve vaše vozidlo DAF.

Možnosti interiéru

Možnosti úprav stylu nákladních vozidel DAF nové generace vám umožní dát interiéru kabiny svou vlastní pečeť. Vyberte si ze dvou atraktivních barevných schémat: Tmavé a teplé nebo více exkluzivní světlé a luxusní. Navíc máte tři možnosti dekoračních panelů: Natura pro sofistikovaný prvotřídní dřevěný vzhled; Argenta s elegantním stříbrným povrchem; nebo Hexagon, tmavší a vkusně vzorovaný. Ať už si vyberete jakýkoli z nich, můžete si být jisti, že interiér kabiny bude mít mimořádně moderní, prvotřídní vzhled, který bude zcela v souladu se zbytkem nákladního vozidla. Spojení stylu a funkce v dokonalé harmonii. 

Přizpůsobitelný exteriér

Kromě interiéru kabiny můžete podle svého vkusu a potřeb také přizpůsobit exteriér. Boční stěny, světlomety LED, zrcátka a kamery lze přizpůsobit pro přidanou bezpečnost, efektivitu a styl.