První vozidlo DAF znovu opouští výrobní linku

Továrny DAF v Eindhovenu (Nizozemsko), Westerlo (Belgie) a Leyland (Velká Británie) úspěšně zahájily svou činnost. Během posledních čtyř týdnů byly ve výrobních závodech zavedeny nová hygienická opatření při současném zachování vzájemného odstupu mezi zaměstnanci. „Jsem hrdý na kreativitu a odhodlání našich pracovníků. Nyní můžeme vůči našim zákazníkům pokračovat v dodávkách těch nejlepších nákladních vozidel na trhu, “říká prezident DAF Harry Wolters.

Ve výrobních závodech společnosti DAF v Nizozemsku, Belgii a Velké Británii byly posouzeny a upraveny stovky pracovních jednotek. Úkony byly odděleny, byly změněny trasy a upraveny pracovní plány. Byla zavedena opatření umožňující pracovníkům udržovat vzdálenost nejméně 1,5 metru a k užívání jsou široce dostupné desinfekční prostředky. Pracovníci ve výrobě nyní jako preventivní opatření nosí masky na obličej.

„V tuto chvíli se méně zaobíráme objemem výroby,“ říká Harry Wolters. „Místo toho je na prvním místě bezpečnost zaměstnanců DAF a Leyland Trucks. Proto je objem výroby stále relativně nízký. Budeme jej zvyšovat, jen když to bude bezpečné. Jsme velmi rádi, že i přesto jsme schopni dodávat našim zákazníkům nová vozidla, protože doprava hraje zásadní roli v hladkém fungování společnosti. “

Z tohoto důvodu společnost DAF spolu s rozsáhlou sítí dealerů v posledních několika týdnech zvýšila své úsilí na nejvyšší míru v poskytování služeb a náhradních dílů svým zákazníkům. Například všechny servisy značky DAF byly celou dobu otevřeny a helpdesk byl k dispozici 24 hodin denně. A tak tomu bude samozřejmě i nadále. „Servis je součástí naší DNA; jsme tady vždy pro naše zákazníky, “říká HarryWolters. „Všichni zaměstnancispolečnosti DAF si jsou vědomi, že bez přepravy se vše zastaví.“

Foto titulek

Výroba nákladních vozů DAF opět pokračuje. Během posledních čtyř týdnů byly ve výrobních závodech zavedeny nová hygienická opatření při současném zachování vzájemného odstupu mezi zaměstnanci. Pracovníci ve výrobě nyní jako preventivní opatření nosí masky na obličej.

Eindhoven, 27. dubna 2020