Nejlepší interiér ve své třídě

Další velkou devizou nových modelů CF a XF je nová úroveň pohodlí řidiče.

Skvělé pohodlí pro řidiče

Přidali jsme funkce, díky nimž je kabina atraktivnějším a pohodlnějším místem pro práci, pobyt a spánek. Nabízí mnoho nových funkcí, které umožňují přizpůsobení interiéru a dosažení bezkonkurenčního pohodlí a luxusu. Použili jsme řadu inovací, díky kterým je řízení snazší, bezpečnější a zábavnější, než kdykoli předtím.

Sen každého řidiče

Nové modely CF a XF staví na vynikajících standardech pohodlí pro řidiče, díky kterým jsou vozidla DAF oceňována po celém světě. Nabízí největší vnitřní prostor na trhu, nejlepší a největší lůžka a zcela nový atraktivní vzhled a skvělý pocit řidiče z prostředí. Nové modely CF a XF: to nejlepší, co může řidič dostat!

Vysoce pohodlná klimatizace

Zcela nová klimatizační řídicí jednotka poskytuje výjimečné pohodlí a uživatelskou přátelskost. Nabízí odmrazování jedním stiskem, nezávislé větrání, nezávislé topení s časovačem, vyhřívání opěradla a automatickou recirkulaci vzduchu. Lze ji rovněž ovládat pomocí řídicí jednotky na zadní stěně. To znamená maximální pohodlí pro řidiče. Kromě toho je nový systém řízení teploty a klimatu extrémně efektivní a poskytuje minimální celkové náklady na vlastnictví.

Maximum informací pro řidiče

Rozšířili jsme informace poskytované řidiči, což mu usnadní provést správná rozhodnutí. Krásná a přehledná přístrojová deska je opatřena novými fonty a novým stylem, který ještě více usnadní čtení. Informační panel řidiče také poskytuje více informací a zlepšuje tak pohodlí a efektivitu řidiče. Pro další zvýšení výkonnosti řidiče jsou nastavovací prvky seskupeny na přístrojové desce logičtěji a systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje více tipů na hospodárnou jízdu.

Osvětlení kabiny přívětivé k řidiči

Kompletně jsme přepracovali osvětlení kabiny, nyní s využitím inovativních otočných spínačů. Řídicí tlačítko je umístěno uprostřed konzoly palubní desky, tedy snadno dosažitelné. Řidič si může vybrat různé režimy osvětlení pro různé podmínky jízdy a odpočinku. K dispozici je i funkce stmívače. Přepínač na zadní stěně poskytuje maximální pohodlí.

Řidičem konfigurovatelné spínače

Díky inteligentnímu polohování elektroniky vozidla lze spínače přizpůsobit osobním preferencím řidiče. To přispívá k vysokému standardu pohodlí řidiče i maximální efektivitě vozidla. Tyto spínače také zjednodušují práci servisním dealerům a výrobcům nástaveb, jelikož přidávají nové funkce bez nutnosti instalace dodatečných ovládacích panelů.

Nejlepší interiér ve své třídě

Nové hřejivé a vkusné pískové barvy palubní desky, sedadel, záclon, matrací a bočních zadní stěny dodávají interiéru skvělý vzhled, díky němuž se v kabině cítí řidič pohodlně jako doma. Vrcholem luxusu a pohodlí je nová řada Exclusive Line. Odlišuje se koňakovou barvou palubní desky a dveřních panelů, a také stylovými hliníkovými větracími otvory. Pěti hvězdičkové pracovní a obývací prostředí.