Model DAF LF

 V souladu s naší filozofií DAF Transport Efficiency jsme provedli celou řadu inovací populárního modelu LF a rozvážková doprava tak dosáhla další úrovně dokonalosti.

 • Model LF

  Model LFV souladu s naší filozofií DAF Transport Efficiency jsme provedli celou řadu inovací populárního modelu LF a rozvážková doprava tak dosáhla další úrovně dokonalosti.


  Další informace
 • Exteriér

  ExteriérRobustní a zároveň elegantní design exteriéru nového modelu LF sdílí mnoho společných rysů s modely CF a XF.


  Další informace
 • Interiér

  InteriérŘidič, který má k dispozici komfort, je lepší řidič. Proto hraje interiér u nového DAF LF tak důležitou roli. Od okamžiku, kdy řidič nastoupí do kabiny, si užívá ten nejvyšší standard pohodlí, snadného ovládání a bezpečnosti.


  Další informace
 • Poháněcí soustava

  Poháněcí soustavaRozvážková přeprava, to jsou především na míru přizpůsobená řešení. Právě proto společnost DAF nabízí nový model LF s jedinečnou řadou motorů, převodovek a poměrů zadních náprav, abyste získali to nejvhodnější vozidlo pro svou práci.


  Další informace
 • Nový podvozek

  Nový podvozekS nižší pohotovostní hmotností a vyšší užitečnou hmotností patří nový DAF LF ke špičce ve své třídě, což znamená vyšší zisk pro vaši firmu. Podvozek nového DAF LF je moderní, pevný a lehký, a přitom bez kompromisů v oblasti robustnosti a pružnosti.


  Další informace
 • Listy se specifikacemi DAF LF

  Listy se specifikacemi DAF LFListy se specifikacemi produktu slouží k rychlému přehledu produktů v programu vozidel DAF. Informace související s určitým produktem v programu prodeje pro vaši zemi vám poskytne národní prodejní organizace DAF.


  Další informace