DAF XD, XF a LF Electric

Modely DAF XD a XF nové generace lze vybavit plně elektrickou hnací soustavou PACCAR, která vám umožní splnit nové předpisy a přispět ke zdravějším městům. Elektrické hnací soustavy PACCAR byly plně testovány a nabízejí efektivní systémy nabíjení, robustní elektromotory a velký dojezd. Díky tomuto flexibilnímu a vysoce výkonnému řešení můžete nasadit akumulátorové elektrické vozidlo v distribučních a komunálních aplikacích ve venkovských oblastech.

  • DAF XD a XF Electric nové generace

    DAF XD a XF Electric nové generaceNejmodernější elektrické motoryModerní elektrická vozidla DAF XD a XF jsou poháněna účinnými a spolehlivými elektrickými motory PACCAR EX-D1 a PACCAR EX-D2 s permanentním magnetem, které nabízejí výkon od 170 kW / 230 kdo 350 kW / 480 k. Pro dokonalé přizpůsobení těchto elektrických vozidel vašim potřebám a způsobu využití je k dispozici kompletní řada akumulátorových zdrojů se 2 až 5 řetězci, což zajišťuje ‘nulové emise’ při dojezdech přes 500 kilometrů na jedno nabití. V důsledku toho mohou vozidla s optimálním plánováním a nabíjením dokonce realizovat impozantních 1 000 plně elektrických kilometrů za den.


    Další informace
  • DAF LF Electric

    DAF LF ElectricPřipraveno na budoucnost. Stále více evropských obcí oznamuje, že vnitřní městské oblasti budou v budoucnu přístupné pouze vozidlům s nulovými emisemi – což z plně elektrických vozidel činí významnou možnost, jak tyto požadavky splnit. Plně elektrická řešení také nabízejí odvětví přepravy příležitost podílet se na řešení problémů globálního oteplování a kvality místního ovzduší.


    Další informace