Dvacet let s programem TRP

Společnost PACCAR Parts představila program Truck and Trailer Parts (TRP) v roce 1994.

Podle hesla „Vše pod jednou střechou“ umožňuje tento program provozovatelům nákup náhradních dílů a příslušenství pro kompletní vozový park na jednom místě. Během posledních dvaceti let se program TRP rozrostl, stal se nejprofesionálnější nabídkou univerzálních dílů pro nákladní vozidla, přívěsy a návěsy všech značek a zaujal přední místo na trhu.

Jasným důkazem, že společnost PACCAR Parts svým programem TRP uspokojuje poptávku, je rychle rostoucí portfolio produktů. V roce 1994 bylo v nabídce programu 300 položek určených výhradně k opravě a údržbě přívěsů a návěsů. V roce 1998 byla představena řada dílenského nářadí a vybavení (více než 1 400 položek), zahrnující také různé přípravky, nářadí a maziva. V roce 2001 byla nabídka produktů rozšířena o kompletní řadu univerzálních dílů pro nákladní vozidla všech značek, včetně vzduchových měchů a náhradních dílů pro brzdové systémy. Od té doby byla nabídka produktů stále rozšiřována. Posledními novinkami jsou pneumatické a elektrické navijáky a světlomety s LED technologií.

Současná nabídka programu TRP PACCAR Parts se skládá z více než 72 000 položek rozdělených do 17 produktových skupin a představuje tak jednu z nejucelenějších nabídek univerzálních dílů a příslušenství na trhu nákladních vozidel. Celý sortiment je nabízen prostřednictvím profesionální sítě více než 1 000 dealerů DAF v Evropě.

Maximální efektivita

„Kvalitní náhradní díly a příslušenství pro nákladní vozidla, přívěsy a návěsy různých výrobců a širokou nabídku dílenského vybavení najdete na jednom místě – u dealera DAF,“ říká Dick Leek, generální ředitel společnosti PACCAR Parts Europe. „TRP je naprosto unikátní program, který pomáhá dopravcům zvyšovat efektivitu a snižovat provozní náklady.“