DAF Webshop

DAF Webshop je program určený pro majitele nákladního vozidla nebo přívěsu všech značek - nejen DAF. Majitele, který chce využívat  řady výhod, které nabízí společnost DAF.

  • 8 výhod internetového obchodu DAF Webshop

    8 výhod internetového obchodu DAF WebshopRychlé a efektivní online objednávání. Díky automatizaci, umělé inteligenci a inteligentnímu vyhledávání budete moci objednat všechny potřebné díly během chvilky. V tomto článku se zaměříme na 8 důležitých výhod internetového obchodu DAF Webshop.


    Další informace
  • Přihlášení a registrace

    Přihlášení a registraceJste majitelem nákladního vozidla nebo přívěsu a chcete si užít řadu výhod DAF? Využijte další služby a nabídky, které jsou speciálně vybrány pro vás a váš vozový park. Sledujte aktuální informace o nejnovějším vývoji, který vás a váš obor zajímá. Plus mnohem více...


    Další informace

Vše pod jednou střechou pro nákladní vozidla a přívěsy všech značek.

Program Vám zpřístupní nejen internetový obchod společnosti DAF s díly DAF, TRP, díly jiných  značkových dodavatelů a propagačních předmětů. Ale také za své objednávky v programu DAF Webshop sbíráte body, které snadno směníte za propagační předměty. Díky účasti na programu obdržíte námi vydané magazíny, zpravodaje a upozornění na novinky.